Wald Economy

Chrzciny

Jednym z pierwszych wyjątkowo ważnych wydarzeń w życiu Waszych dzieci jest przyjęcie Sakramentu Chrztu. W celu uczczenia tej ceremonii organizowane są często w gronie rodzinnym imprezy, które pozwalają świętować tak uroczysty dzień. Organizujemy zabawy, pozwalające radośnie i w towarzystwie bliskich osób celebrować chrzciny. Chętnie przygotowujemy kameralne imprezy, jak też wydarzenia z większą liczbą uczestników. Zapewniamy przystrojenie sali, które będzie harmonizowało z charakterem uroczystości.

Gwarantujemy również dobór odpowiedniego menu na chrzciny. Powstaje w oparciu o kartę dań naszej restauracji, ale chętnie też uwzględniamy indywidualne preferencje naszych Klientów. Specjalnością Szefa kuchni są potrawy bazujące na tradycyjnych, polskich smakach. Odświeżone, nowoczesne wersje klasyków kulinarnych są bezpiecznym rozwiązaniem na uroczystość rodzinną. Znane potrawy chętnie zamawiane są przez Gości, a nowoczesna ich wersja pozwala na element delikatnego zaskoczenia podniebienia. Jesteśmy w stanie przygotować również potrawy z innych kręgów kulturowych, oparte na recepturach z dalekich zakątków świata. Dostarczamy również torty okolicznościowe. Idealne proporcje smaku współgrają w nich z wdzięcznym wyglądem.

Nasi Klienci mogą liczyć na profesjonalne podejście do każdego aspektu organizowanego przyjęcia. Dopilnujemy, aby nic nie zakłóciło rodzinnej i przyjemnej atmosfery świętowania. Zapewniamy kompleksową obsługę i serwis kelnerski na najwyższym poziomie. Oferujemy przystrojenie sal oraz stołów i krzeseł na chrzciny. Umożliwiamy także rezerwację pokoi w obiekcie dla Gości spoza Warszawy. Chętnie zorganizujemy także transport na miejsce ceremonii oraz z powrotem do naszego obiektu. Zależy nam na zachowaniu miłych wspomnień z tego pięknego dnia. Możemy pomóc w realizacji atrakcji podczas imprezy. Dzięki doświadczeniu w organizacji tego rodzaju wydarzeń chętnie też podpowiemy, jakie elementy wziąć pod uwagę, aby wspólne świętowanie przyniosło fantastyczne wspomnienia.